GOOGLE ADS REKLAMA NA GOOGLE

Skratka pre rozbehnutie biznisu.
Nový priestor pre rast.

Cena už od

75€

/ Mesiac

Máte záujem o Google Ads?

Vyplňte formulár:

Koľko stojí Google Ads?

Prosím, kliknite sem a prečítajte si tieto dôležité informácie o cenách

Nájsť cenník marketingových služieb priamo na webstránke je ako nájsť jednorožca. Áno, každý projekt je unikátny, každý klient má iné potreby a požiadavky, no aj tak som sa rozhodla, že chcem, aby boli ceny za moje služby čo najtransparentnejšie. Preto u mňa nájdete konkrétne sumy, o ktoré sa viete oprieť.

 

Aby som vám výber čo najviac uľahčila, vytvorila som 2 Google Ads balíčky, ktoré klienti najčastejšie využívajú. Môžete si teda vybrať jeden z týchto balíčkov alebo si môžete nakonfigurovať svoj vlastný balíček úplne na mieru. A samozrejme, pokiaľ si nie ste istý, čo presne potrebujete, môžete si so mnou naplánovať nezáväznú konzultáciu, na základe ktorej vám pripravím cenovú ponuku na mieru.

 

Pokiaľ ide o dlhodobú spoluprácu, uvádzam minimálnu cenu za mesiac. V tomto prípade však cena záleží najmä od rozsahu Google Ads stratégie a od toho, do akej mieri sa klient rozhodne stratégiu implementovať. Od toho sa odvíja cena za implementáciu aj cena za následný pravidelný management inzercie.

 

Prosím, berte však na vedomie, že hoci som sa snažila ceny odhadnúť čo najpresnejšie, po špecifikácii vášho biznisu, vašich potrieb a požiadaviek sa cena ešte môže zmeniť.

Asteroid

Základ pre Google Ads

Kométa

Všetko, čo potrebujete

+ DLHODOBÁ SPOLUPRÁCA

Implementácia & Management

Kométa

Všetko, čo potrebujete

+ Dlhodobá spolupráca

Implementácia & Management

od

75€

/ mesiac

od

75€

/ mesiac