BRANDING

Objavte esenciu svojej značky.
Vybudujte silný biznis na pevných základoch.

Cena už od

475€

Máte záujem o branding?

Vyplňte formulár:

Koľko stojí branding?

Prosím, kliknite sem a prečítajte si tieto dôležité informácie o cenách

Nájsť cenník marketingových služieb priamo na webstránke je ako nájsť jednorožca. Áno, každý projekt je unikátny, každý klient má iné potreby a požiadavky, no aj tak som sa rozhodla, že chcem, aby boli ceny za moje služby čo najtransparentnejšie. Preto u mňa nájdete konkrétne sumy, o ktoré sa viete oprieť.

 

Aby som vám výber čo najviac uľahčila, vytvorila som 3 brandingové balíčky, ktoré klienti najčastejšie využívajú. Môžete si teda vybrať jeden z týchto balíčkov alebo si môžete nakonfigurovať svoj vlastný balíček úplne na mieru. A samozrejme, pokiaľ si nie ste istý, čo presne potrebujete, môžete si so mnou naplánovať nezáväznú konzultáciu, na základe ktorej vám pripravím cenovú ponuku na mieru.

 

Prosím, berte však na vedomie, že hoci som sa snažila ceny odhadnúť čo najpresnejšie, po špecifikácii vášho biznisu, vašich potrieb a požiadaviek sa cena ešte môže zmeniť.

Asteroid

Základ pre váš biznis

Kométa

Všetko, čo potrebujete

Hviezda

Pre náročných

Kométa

Všetko, čo potrebujete

Hviezda

Pre náročných

NOVINKA NOVINKA

Registrácia ochrannej známky

V spolupráci s partnerskou advokátskou kanceláriou vám vieme zabezpečiť už aj registráciu ochrannej známky na Slovensku, v Európskej Únii či v USA pre vaše logo alebo akýkoľvek iný unikátny grafický prvok. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať.